Beograd - Bruxelles, 4 people, return

Outward journey
1030060
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:30
B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:5917:58
18:10
Budapest Keleti||18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:0718:07|
Metro 18:40EC 7:08
Budapest Kelenföld19:10|20:55
EN 20:55
Bratislava hl.st.|10:03|
RE 10:37
Wien Hbf23:2711:4423:27
NJ 20:13
München Hbf6:29|6:29
ICE 7:28ICE 7:28
Köln Hbf12:05|12:05
ICE 13:42ICE 13:42
Bruxelles Midi15:359:5415:35
Return journey
1234567
select a return journey
Bruxelles Midi
ICE 10:25ICE 14:25
Köln Hbf12:1516:15
ICE 12:48ICE 17:55
Berlin Hbf17:10|
EN 18:43
München Hbf|22:26
EN 23:03
Bratislava hl.st.5:54|
Budapest Kelenföld8:589:04
Metro 9:40
Budapest Keleti|10:49
11:10
Budapest Nyugati10:10|
IC 10:53
Budapest Zugló10:5911:40
IC 11:59
Szeged13:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:40Metro
Budapest Kelenföld19:1020:55EN
München Hbf6:297:28ICE
Köln Hbf12:0513:42ICE
Bruxelles Midi15:35
1234567140 €
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:077:08EC
Bratislava hl.st.10:0310:37RE
Wien Hbf11:4420:13NJ
Bruxelles Midi9:54
1030060161 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:4020:40EN
München Hbf6:297:28ICE
Köln Hbf12:0513:42ICE
Bruxelles Midi15:35
1234567142 €