Beograd - Bruxelles, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:07
EN 19:40EN 19:40
Bratislava hl.st.22:0622:06
Berlin Hbf9:519:51
ICE 10:32ICE 10:32
Köln Hbf15:0915:09
ICE 15:40ICE 15:40
Bruxelles Midi17:3517:35
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Berlin Hbf9:5110:32ICE
Köln Hbf15:0915:40ICE
Bruxelles Midi17:35
123456774 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Berlin Hbf9:5110:32ICE
Köln Hbf15:0915:40ICE
Bruxelles Midi17:35
123456773 €