Beograd - Bucuresti, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5817:58
IC 18:29IC 18:29
Szolnok19:3719:37
20:33 20:33
Bucuresti Nord11:5911:59
Return journey
1234567
select a return journey
Bucuresti Nord
IR 10:55IR 14:00IR 17:45
Ruse13:45||
MBV 14:10
Sofia20:10||
MBV 9:20
Szolnok|3:237:26
4:10 8:15
Budapest Zugló|5:239:23
IC 5:59IC 9:59
Szeged|8:1512:15
Bus 8:22Bus 14:22
Kelebia|9:1715:17
9:41 15:41
Subotica|9:5515:55
Bus 11:15Bus 17:00
Novi Sad|13:0018:30
RE 13:30IC 19:00
Dimitrovgrad (RS)11:30||
Bus 12:30
Pirot13:06||
Bus 14:50
Niš16:05||
RE 17:20
Beograd Centar21:5114:2719:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:29IC
Szolnok19:3720:33
Bucuresti Nord11:59
123456794 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:29IC
Szolnok19:3720:33
Bucuresti Nord11:59
123456793 €