Beograd - Budapest, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:3012:30
B 14:02B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:5817:5917:58
18:10 18:10
Budapest Nyugati18:07|18:07|
Budapest Keleti18:4018:40
Return journey
1234567
select a return journey
Budapest Nyugati
4:03IC 5:53IC 11:53
Budapest Keleti|||
5:10 11:10
Budapest Zugló4:095:405:5911:4011:59
IC 5:59IC 11:59
Szeged7:158:158:1514:1514:15
Bus 8:22Bus 8:22Bus 8:22Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia9:179:179:1715:1715:17
9:41 9:41 9:41 15:41 15:41
Subotica9:559:559:5515:5515:55
Bus 11:15Bus 11:15Bus 11:15Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad13:0013:0013:0018:3018:30
RE 13:30RE 13:30RE 13:30IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar14:2714:2714:2719:3619:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:07
123456740 €
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:40
123456739 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:07
123456744 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:40
123456742 €