Beograd - København, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:30
B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:5917:58
18:10
Budapest Keleti||18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:0718:07|
Metro 18:30Metro 18:40
Budapest Kelenföld19:0019:1020:55
EN 19:16EN 20:55
Bratislava hl.st.22:06||
Wien Hbf|23:2723:27
München Hbf|6:296:29
ICE 7:17ICE 7:17
Berlin Hbf10:50||
ICE 11:38
Hamburg Hbf13:2414:2914:29
IC 16:54IC 16:54IC 16:54
København H23:3323:3323:33
Return journey
1234567
select a return journey
København H
IC 5:17IC 11:17
Hamburg Hbf12:0416:02
EC 12:51ICE 16:34
Berlin Hbf15:1618:20
EN 18:43
Ústí nad Labem hl.n.18:21|
Praha hl.n.19:35|
EN 22:34
Brno hl.n.1:41|
Bratislava hl.st.5:575:54
Budapest Kelenföld8:588:58
Metro 9:40Metro 9:40
Budapest Nyugati10:1010:10
IC 10:53IC 10:53
Szeged13:1513:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:30Metro
Budapest Kelenföld19:0019:16EN
Berlin Hbf10:5011:38ICE
Hamburg Hbf13:2416:54IC
København H23:33
1234567182 €
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:40Metro
Budapest Kelenföld19:1020:55EN
München Hbf6:297:17ICE
Hamburg Hbf14:2916:54IC
København H23:33
1234567187 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:4020:40EN
München Hbf6:297:17ICE
Hamburg Hbf14:2916:54IC
København H23:33
1234567188 €