Beograd - Paris, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:58
18:10
Budapest Keleti|18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:07|
Metro 18:40
Budapest Kelenföld19:1020:55
EN 20:55
Wien Hbf23:2723:27
München Hbf6:296:29
TGV 6:46TGV 6:46
Paris Est12:3112:31
Return journey
1234500
1234567
select a return journey
Paris Lyon
TGV 16:21
Paris Est|
ICE 6:55TGV 15:55
Karlsruhe Hbf9:2618:27|
ICE 10:00
Zürich HB||20:26
EN 21:40
München Hbf|21:36|
EN 23:20
Berlin Hbf15:32||
EN 18:43
Budapest Keleti|10:4910:49
11:10 11:10
Bratislava hl.st.5:54||
Budapest Nyugati8:20||
IC 9:53
Budapest Zugló9:5911:4011:40
IC 11:59IC 11:59
Szeged12:1514:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:1715:17
15:41 15:41 15:41
Subotica15:5515:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:3018:30
IC 19:00IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:3619:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:40Metro
Budapest Kelenföld19:1020:55EN
München Hbf6:296:46TGV
Paris Est12:31
1234567174 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:4020:40EN
München Hbf6:296:46TGV
Paris Est12:31
1234567175 €