Beograd - Praha, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:3012:30
B 14:02B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:0718:0718:07
EN 19:40EN 19:40EN 19:40EN 19:40
Bratislava hl.st.22:0322:0622:0322:06
R 22:57R 22:57
Žilina1:29|1:29|
LE 2:18LE 2:18
Ostrava hl.n.3:44|3:44|
Olomouc hl.n.5:00|5:00|
Brno hl.n.|5:38|5:38
Pardubice hl.n.6:31|6:31|
Praha hl.n.7:378:427:378:42
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Bratislava hl.st.22:0322:57R
Žilina1:292:18LE
Praha hl.n.7:37
123456761 €
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Praha hl.n.8:42
123456754 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Bratislava hl.st.22:0322:57R
Žilina1:292:18LE
Praha hl.n.7:37
123456760 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Praha hl.n.8:42
123456753 €