Beograd - Zürich, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:58
18:10
Budapest Keleti|18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:07|
Metro 18:40
Budapest Kelenföld19:1020:55
EN 20:55
Wien Hbf23:2723:27
Zürich HB10:1910:19
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:40Metro
Budapest Kelenföld19:1020:55EN
Zürich HB10:19
123456755 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:4020:40EN
Zürich HB10:19
123456751 €