Berlin - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Berlin Hbf
ICE 6:29EN 18:52EN 18:52
München Hbf11:02||
RJX 11:28
Wien Hbf15:42||
Bratislava hl.st.|5:545:54
Budapest Keleti18:19||
19:10
Budapest Nyugati|8:298:29
IC 9:53IC 9:53
Budapest Zugló19:409:599:59
IC 19:59
Szeged22:1512:1512:15
Bus 10:20 12:45Bus 10:20
Szeged Autóbusz-Állomás|13:30|
Bus 15:40
Subotica12:0517:1012:05
Bus 13:00Bus 18:00Bus 13:00
Novi Sad14:3520:0014:35
IC 15:00RE 20:45IC 15:00
Beograd Centar15:3621:4215:36
Return journey
1234567
select a return journey
Beograd Centar
RE 9:05
Novi Sad9:58
Bus 10:35
Subotica12:10
Bus 14:45
Szeged16:40
IC 16:45
Budapest Nyugati19:07
EN 19:29
Bratislava hl.st.22:06
Berlin Hbf9:55
Select an outward journey
Berlin Hbf6:29ICE
München Hbf11:0211:28RJX
Budapest Keleti18:1919:10
Budapest Zugló19:4019:59IC
Szeged22:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
1234567127 €
Berlin Hbf18:52EN
Budapest Nyugati8:299:53IC
Szeged12:1512:45
Szeged Autóbusz-Állomás13:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:42
1234567113 €
Berlin Hbf18:52EN
Budapest Nyugati8:299:53IC
Szeged12:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
1234567109 €