Berlin - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Berlin Hbf
EN 18:43
Bratislava hl.st.5:54
Budapest Kelenföld8:58
Metro 9:40
Budapest Nyugati10:10
IC 10:53
Szeged13:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Return journey
1234567
select a return journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 9:00IC 10:00IC 10:00
Novi Sad9:369:369:3610:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:1012:3012:30
B 14:02B 14:02B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:5917:5917:5917:58
18:10
Budapest Nyugati18:0718:0718:0718:07|
Metro 18:30Metro 18:40EC 7:08Metro 18:30
Budapest Keleti||||18:40
EN 20:40
Budapest Kelenföld19:0019:10|19:0020:55
EN 19:16EN 20:55EN 19:16
Bratislava hl.st.22:06|10:0622:06|
Wien Hbf|23:27||23:27
München Hbf|6:29||6:29
ICE 7:55ICE 7:55
Brno hl.n.||11:38||
Praha hl.n.||14:42||
EC 16:25
Ústí nad Labem hl.n.||17:39||
Berlin Hbf10:5011:5120:4210:5011:51
Select an outward journey
Berlin Hbf18:43EN
Budapest Kelenföld8:589:40Metro
Budapest Nyugati10:1010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234567103 €