Bruxelles - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Bruxelles Midi
ICE 10:25ICE 14:25
Köln Hbf12:1516:15
ICE 12:48ICE 17:55
Berlin Hbf17:10|
EN 18:43
München Hbf|22:26
EN 23:03
Bratislava hl.st.5:54|
Budapest Kelenföld8:589:04
Metro 9:40
Budapest Keleti|10:49
11:10
Budapest Nyugati10:10|
IC 10:53
Budapest Zugló10:5911:40
IC 11:59
Szeged13:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Return journey
1030060
1234567
select a return journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:30
B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:5917:58
18:10
Budapest Keleti||18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:0718:07|
Metro 18:40EC 7:08
Budapest Kelenföld19:10|20:55
EN 20:55
Bratislava hl.st.|10:03|
RE 10:37
Wien Hbf23:2711:4423:27
NJ 20:13
München Hbf6:29|6:29
ICE 7:28ICE 7:28
Köln Hbf12:05|12:05
ICE 13:42ICE 13:42
Bruxelles Midi15:359:5415:35
Select an outward journey
Bruxelles Midi10:25ICE
Köln Hbf12:1512:48ICE
Berlin Hbf17:1018:43EN
Budapest Kelenföld8:589:40Metro
Budapest Nyugati10:1010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234567143 €
Bruxelles Midi14:25ICE
Köln Hbf16:1517:55ICE
München Hbf22:2623:03EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234567144 €