Bruxelles - Beograd, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Bruxelles Midi
ICE 10:25
Köln Hbf12:15
ICE 12:48
Berlin Hbf17:10
EN 18:43
Bratislava hl.st.5:54
Budapest Nyugati8:20
IC 9:53
Szeged12:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Bruxelles Midi10:25ICE
Köln Hbf12:1512:48ICE
Berlin Hbf17:1018:43EN
Budapest Nyugati8:209:53IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456774 €