Bruxelles - Beograd, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Bruxelles Midi
ICE 10:25ICE 14:25
Köln Hbf12:1516:15
ICE 12:48ICE 17:55
Berlin Hbf17:10|
EN 18:43
München Hbf|22:26
EN 23:03
Bratislava hl.st.5:54|
Budapest Kelenföld8:589:04
Metro 9:40
Budapest Keleti|10:49
11:10
Budapest Nyugati10:10|
IC 10:53
Budapest Zugló10:5911:40
IC 11:59
Szeged13:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Bruxelles Midi10:25ICE
Köln Hbf12:1512:48ICE
Berlin Hbf17:1018:43EN
Budapest Kelenföld8:589:40Metro
Budapest Nyugati10:1010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456775 €
Bruxelles Midi14:25ICE
Köln Hbf16:1517:55ICE
München Hbf22:2623:03EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456773 €