Bucuresti - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Bucuresti Nord
IR 14:00IR 17:45
Szolnok3:297:26
3:40 8:15
Budapest Zugló5:149:23
IC 5:59IC 9:59
Szeged8:1512:15
Bus 8:22Bus 14:22
Kelebia9:1715:17
9:41 15:41
Subotica9:5515:55
Bus 11:15Bus 17:00
Novi Sad13:0018:30
RE 13:30IC 19:00
Beograd Centar14:2719:36
Return journey
1234567
select a return journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5817:58
IC 18:29IC 18:29
Szolnok19:3719:37
20:33 20:33
Bucuresti Nord11:5911:59
Select an outward journey
Bucuresti Nord14:00IR
Szolnok3:293:40
Budapest Zugló5:145:59IC
Szeged8:158:22Bus
Kelebia9:179:41
Subotica9:5511:15Bus
Novi Sad13:0013:30RE
Beograd Centar14:27
1234567102 €
Bucuresti Nord17:45IR
Szolnok7:268:15
Budapest Zugló9:239:59IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456795 €