Praha - Bar, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Praha hl.n.
EN 22:34
Brno hl.n.1:41
Bratislava hl.st.5:57
Budapest Nyugati8:20
IC 9:53
Szeged12:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
B 20:20
Mojkovac4:46
Podgorica6:25
Bar7:23
Return journey
1234567
select a return journey
Bar
B 19:00
Podgorica20:00
Mojkovac21:38
Beograd Centar6:08
IC 8:09
Novi Sad8:45
Bus 10:35
Subotica12:10
B 14:02
Kelebia14:16
Bus 14:40
Szeged15:35
IC 15:45
Budapest Nyugati18:07
EN 19:40
Bratislava hl.st.22:06
Brno hl.n.5:38
Praha hl.n.8:42
Select an outward journey
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:209:53IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:3620:20B
Bar7:23
1234567146 €