Praha - Bar, 2 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Praha hl.n.
EC 13:44EN 22:03
Praha-Holešovice||
NJ 0:40
Pardubice hl.n.1:3514:4123:05
Brno hl.n.3:0816:220:48
Bratislava hl.st.|18:056:05
Wien Hbf7:00||
RJX 7:40
Budapest Nyugati|20:288:29
IC 5:50IC 9:50
Budapest Keleti10:19||
11:10
Budapest Zugló11:405:579:57
IC 11:57
Szeged14:168:1612:16
Sz 14:58Sz 8:58Sz 14:58
Subotica16:2410:2416:24
Bus 17:00Bus 11:15Bus 17:00
Novi Sad18:3013:0018:30
IC 19:00RE 13:30IC 19:00
Beograd Centar19:3614:2719:36
B 20:30B 20:30B 20:30
Mojkovac4:434:434:43
Podgorica6:256:256:25
Bar7:237:237:23
Return journey
1234567
select a return journey
Bar
B 19:35B 19:35
Podgorica20:4520:45
Mojkovac22:2022:20
Beograd Centar6:186:18
IC 8:09IC 8:09
Novi Sad8:458:45
Bus 10:35Bus 10:35
Subotica12:1012:10
RE 13:37RE 13:37
Szeged15:0215:02
IC 15:44IC 15:44
Budapest Nyugati18:0918:09
EN 19:30EN 19:30
Bratislava hl.st.21:5821:58
Břeclav23:045:07
NJ 23:57
Brno hl.n.0:295:39
Pardubice hl.n.2:007:12
Praha-Holešovice2:55|
Praha hl.n.8:13
Select an outward journey
Praha-Holešovice0:40NJ
Wien Hbf7:007:40RJX
Budapest Keleti10:1911:10
Budapest Zugló11:4011:57IC
Szeged14:1614:58Sz
Subotica16:2417:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:3620:30B
Bar7:23
1234567174 €
Praha hl.n.13:44EC
Budapest Nyugati20:285:50IC
Szeged8:168:58Sz
Subotica10:2411:15Bus
Novi Sad13:0013:30RE
Beograd Centar14:2720:30B
Bar7:23
1234567154 €
Praha hl.n.22:03EN
Budapest Nyugati8:299:50IC
Szeged12:1614:58Sz
Subotica16:2417:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:3620:30B
Bar7:23
1234567164 €