Praha - Skopje, 1 person, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Praha hl.n.
Ex 15:45EN 21:56EN 21:56EN 21:56EN 21:56
Pardubice hl.n.|22:5822:5822:5822:58
Plzeň hl.n.17:10||||
Brno dolní nádraží|0:500:500:500:50
München Hbf21:18||||
EN 22:19
Bratislava hl.st.|5:535:535:535:53
Budapest Keleti|8:358:358:358:35
11:57 11:57 11:57 11:57
Zagreb8:35||||
EN 11:03
Novi Sad|18:4218:4218:4218:42
Bus 19:10Bus 19:10Bus 19:10Bus 19:10
Beograd|20:4220:4220:4220:42
Bus 5:46Bus 6:53Bus 6:53Taxi 8:20
Beograd Centar17:425:576:596:59|
Taxi 18:00Bus 7:44RE 7:19 16:00
Topčider18:157:54|16:458:40
B 18:35B 9:12B 18:35B 18:35
Niš23:1813:3912:5823:1823:18
Bus 15:25Bus 15:25
Skopje4:2519:2219:224:254:25
Return journey
1234567
select a return journey
Skopje
Bus 9:25Bus 9:25Bus 9:25D 22:19D 22:19D 22:19
Niš13:2213:2213:223:573:573:57
B 14:10B 14:10B 15:50
Topčider18:1818:18|8:148:148:14
18:45Taxi 19:30Taxi 8:40Taxi 8:40 9:15
Beograd Centar19:30|21:04||10:00
Bus 21:20B 10:35B 10:35
Beograd21:3319:50|9:009:00|
Bus 9:15Bus 9:15Bus 9:15Bus 9:15
Novi Sad10:3010:30|10:3010:30|
B 10:57B 10:57B 10:57B 10:57
Budapest Keleti18:0418:04|18:0418:04|
EN 19:25EN 19:25IC 18:30EN 19:25
Zagreb||18:12||18:12
EN 21:20EN 21:20
Košice|||21:59||
LE 23:11
Bratislava hl.st.22:1022:10||22:10|
Poprad-Tatry|||0:52||
Ostrava hl.n.|||4:04||
Olomouc hl.n.|||5:17||
Brno dolní nádraží5:345:34||5:34|
Pardubice hl.n.7:117:11|6:297:11|
München Hbf||6:54||6:54
ALX 8:43ALX 8:43
Plzeň hl.n.||13:00||13:00
Praha hl.n.8:078:0714:197:238:0714:19
Select an outward journey
Praha hl.n.15:45Ex
München Hbf21:1822:19EN
Zagreb8:3511:03EN
Beograd Centar17:4218:00Taxi
Topčider18:1518:35B
Skopje4:25
1234567154 €
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57
Novi Sad18:4219:10Bus
Beograd20:425:46Bus
Beograd Centar5:577:44Bus
Topčider7:549:12B
Niš13:3915:25Bus
Skopje19:22
1234567130 €
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57
Novi Sad18:4219:10Bus
Beograd20:426:53Bus
Beograd Centar6:597:19RE
Niš12:5815:25Bus
Skopje19:22
1234567127 €
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57
Novi Sad18:4219:10Bus
Beograd20:426:53Bus
Beograd Centar6:5916:00
Topčider16:4518:35B
Skopje4:25
1234567126 €
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57
Novi Sad18:4219:10Bus
Beograd20:428:20Taxi
Topčider8:4018:35B
Skopje4:25
1234567131 €