Praha - Thessaloniki, 3 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Praha hl.n.
EC 5:44EN 21:56EN 22:15
Pardubice hl.n.6:4022:5623:26
Brno hl.n.8:210:41|
Olomouc hl.n.||1:07
Ostrava hl.n.||2:23
Žilina||4:17
R 5:20
Bratislava hl.st.9:575:537:47
EC 7:57
Budapest Nyugati12:20|10:20
IC 13:23Metro 10:50
Szolnok14:37||
IC 16:34
Budapest Keleti|8:3511:20
11:57 11:57
Timisoara Nord21:38||
IR 22:20
Novi Sad|18:4418:44
Bus 19:10Bus 19:10
Beograd|20:4220:42
Taxi 8:20Taxi 8:20
Bucuresti Nord8:32||
IR 11:00
Ruse13:45||
MBV 14:15
Beograd Topčider|8:408:40
B 18:25B 18:25
Sofia20:07||
MBV 15:30
Skopje|4:454:45
Thessaloniki22:229:339:33
Return journey
1234567
select a return journey
Thessaloniki
IC 6:55D 17:51D 17:51
Skopje|22:1922:19
Sofia14:23||
BV 7:30
Beograd Topčider|8:138:13
Taxi 8:40Taxi 8:40
Beograd|9:009:00
Bus 9:15Bus 9:15
Novi Sad|10:3010:30
B 11:00B 11:00
Vidin12:05||
MBV 12:45
Craiova15:50||
IR 20:15
Cluj Napoca5:00||
IR 7:35
Budapest Keleti14:4018:0418:04
IC 18:30EN 19:20
Košice|21:59|
LE 23:11
Bratislava hl.st.||22:10
Poprad-Tatry|0:52|
Ostrava hl.n.|4:04|
Olomouc hl.n.|5:17|
Wien Hbf17:21||
RGJ 18:39
Brno hl.n.20:09|5:36
Pardubice hl.n.21:476:317:16
Praha hl.n.22:447:278:13
Select an outward journey
Praha hl.n.5:44EC
Budapest Nyugati12:2013:23IC
Szolnok14:3716:34IC
Timisoara Nord21:3822:20IR
Bucuresti Nord8:3211:00IR
Ruse13:4514:15MBV
Sofia20:0715:30MBV
Thessaloniki22:22
1234567161 €
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57
Novi Sad18:4419:10Bus
Beograd20:428:20Taxi
Beograd Topčider8:4018:25B
Thessaloniki9:33
1234567144 €
Praha hl.n.22:15EN
Žilina4:175:20R
Bratislava hl.st.7:477:57EC
Budapest Nyugati10:2010:50Metro
Budapest Keleti11:2011:57
Novi Sad18:4419:10Bus
Beograd20:428:20Taxi
Beograd Topčider8:4018:25B
Thessaloniki9:33
1234567153 €