Roma - Beograd, 4 people, one-way

1234500
1234567
select a journey
Roma Termini
IC 9:30IT 13:05ES 13:10
Bologna Centrale14:4215:1115:33
EC 15:50EC 15:50
Milano Centrale|16:15|
EC 17:10
Zürich HB|20:27|
EN 21:40
Rosenheim21:45|21:45
EN 23:55EN 23:55
Budapest Keleti10:4910:4910:49
11:10 11:10 11:10
Budapest Zugló11:4011:4011:40
IC 11:59IC 11:59IC 11:59
Szeged14:1514:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:1715:17
15:41 15:41 15:41
Subotica15:5515:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:3018:30
IC 19:00IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:3619:36
Roma Termini9:30IC
Bologna Centrale14:4215:50EC
Rosenheim21:4523:55EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123450094 €
Roma Termini13:05IT
Milano Centrale16:1517:10EC
Zürich HB20:2721:40EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234567114 €
Roma Termini13:10ES
Bologna Centrale15:3315:50EC
Rosenheim21:4523:55EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234500118 €