Wien - Beograd, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Wien Hbf
RE 6:16RJX 6:40
Bratislava hl.st.7:23|
EC 7:57
Budapest Kelenföld|10:02
Metro 10:30
Budapest Nyugati10:2011:00
IC 10:53IC 11:53
Szeged13:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Wien Hbf6:16RE
Bratislava hl.st.7:237:57EC
Budapest Nyugati10:2010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456749 €
Wien Hbf6:40RJX
Budapest Kelenföld10:0210:30Metro
Budapest Nyugati11:0011:53IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456738 €