Zürich - Beograd, 4 people, one-way

1234567
select a journey
Zürich HB
EN 21:40
Budapest Keleti10:49
11:10
Budapest Zugló11:40
IC 11:59
Szeged14:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Zürich HB21:40EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456754 €