Beograd - Roma, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:30
B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:5917:58
18:10
Budapest Keleti||18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:0718:07|
Metro 18:40EC 7:08
Budapest Kelenföld19:10|20:55
EN 20:55
Bratislava hl.st.|10:03|
RE 10:37
Wien Hbf23:2711:4423:27
NJ 19:23
Innsbruck Hbf5:46|5:46
EC 9:24EC 9:24
Verona Porta Nuova12:56|12:56
ES 14:52ES 14:52
Roma Termini18:1010:4518:10
Return journey
1234500
1234567
select a return journey
Roma Termini
IC 9:30IT 13:05ES 13:10
Bologna Centrale14:4215:1115:33
EC 15:50EC 15:50
Milano Centrale|16:15|
EC 17:10
Zürich HB|20:27|
EN 21:40
Rosenheim21:45|21:45
EN 23:55EN 23:55
Budapest Keleti10:4910:4910:49
11:10 11:10 11:10
Budapest Zugló11:4011:4011:40
IC 11:59IC 11:59IC 11:59
Szeged14:1514:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:1715:17
15:41 15:41 15:41
Subotica15:5515:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:3018:30
IC 19:00IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:3619:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:40Metro
Budapest Kelenföld19:1020:55EN
Innsbruck Hbf5:469:24EC
Verona Porta Nuova12:5614:52ES
Roma Termini18:10
1234567210 €
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:077:08EC
Bratislava hl.st.10:0310:37RE
Wien Hbf11:4419:23NJ
Roma Termini10:45
1234567162 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:4020:40EN
Innsbruck Hbf5:469:24EC
Verona Porta Nuova12:5614:52ES
Roma Termini18:10
1234567211 €