Wien - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Wien Hbf
RE 6:16RJX 6:40
Bratislava hl.st.7:23|
EC 7:57
Budapest Kelenföld|10:02
Metro 10:30
Budapest Nyugati10:5411:00
IC 11:53IC 11:53
Szeged14:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Return journey
1234567
select a return journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:30
B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:0718:07
Metro 18:40EC 7:08Metro 18:40
Budapest Kelenföld19:10|19:10
RJ 19:55RJ 19:55
Bratislava hl.st.|10:03|
RE 10:37
Wien Hbf22:2111:4422:21
Select an outward journey
Wien Hbf6:16RE
Bratislava hl.st.7:237:57EC
Budapest Nyugati10:5411:53IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456775 €
Wien Hbf6:40RJX
Budapest Kelenföld10:0210:30Metro
Budapest Nyugati11:0011:53IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
123456769 €