Beograd - Bruxelles, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:07
EN 19:40EN 19:40
Bratislava hl.st.22:0622:06
Berlin Hbf9:519:51
ICE 10:46ICE 10:46
Köln Hbf15:0915:09
ICE 15:40ICE 15:40
Bruxelles Midi17:3517:35
Return journey
1234567
select a return journey
Bruxelles Midi
ICE 10:25
Köln Hbf12:15
ICE 12:48
Berlin Hbf17:10
EN 18:43
Bratislava hl.st.5:54
Budapest Nyugati8:20
IC 9:53
Szeged12:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Berlin Hbf9:5110:46ICE
Köln Hbf15:0915:40ICE
Bruxelles Midi17:35
1234567141 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Berlin Hbf9:5110:46ICE
Köln Hbf15:0915:40ICE
Bruxelles Midi17:35
1234567145 €