Beograd - Zürich, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:58
18:10
Budapest Keleti|18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:07|
Metro 18:40
Budapest Kelenföld19:1020:55
EN 20:55
Wien Hbf23:2723:27
Zürich HB10:2010:20
Return journey
1234567
select a return journey
Zürich HB
EN 21:40
Budapest Keleti10:49
11:10
Budapest Zugló11:40
IC 11:59
Szeged14:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Select an outward journey
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0718:40Metro
Budapest Kelenföld19:1020:55EN
Zürich HB10:20
1234567101 €
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3014:02B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Zugló17:5818:10
Budapest Keleti18:4020:40EN
Zürich HB10:20
1234567102 €