Bruxelles - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Bruxelles Midi
ICE 10:25
Köln Hbf12:15
ICE 12:48
Berlin Hbf17:10
EN 18:43
Bratislava hl.st.5:54
Budapest Nyugati8:20
IC 9:53
Szeged12:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Return journey
1234567
select a return journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:07
EN 19:40EN 19:40
Bratislava hl.st.22:0622:06
Berlin Hbf9:519:51
ICE 10:32ICE 10:32
Köln Hbf15:0915:09
ICE 15:40ICE 15:40
Bruxelles Midi17:3517:35
Select an outward journey
Bruxelles Midi10:25ICE
Köln Hbf12:1512:48ICE
Berlin Hbf17:1018:43EN
Budapest Nyugati8:209:53IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234567140 €