Zürich - Beograd, 4 people, return

Outward journey
1234567
select an outward journey
Zürich HB
EN 21:40
Budapest Keleti10:49
11:10
Budapest Zugló11:40
IC 11:59
Szeged14:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Return journey
1234567
select a return journey
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5917:58
18:10
Budapest Keleti|18:40
EN 20:40
Budapest Nyugati18:07|
Metro 18:40
Budapest Kelenföld19:1020:55
EN 20:55
Wien Hbf23:2723:27
Zürich HB10:1910:19
Select an outward journey
Zürich HB21:40EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
1234567102 €